MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LUBLIŃCUStrona główna

Aktualności

Przejdź do -

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu uruchamia: „usługę – pomoc telefoniczną”, którą świadczyć będą pracownicy „Klubu Seniora”

20 października 2020

 

Z myślą  o lublinieckich seniorach Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu uruchamia:  „usługę – pomoc  telefoniczną”, którą świadczyć będą pracownicy „Klubu Seniora”.

Dzwoniąc pod podany numer telefonu, po drugiej stronie odezwie się ciepły głos osoby, która pracując na co dzień z lublinieckimi seniorami zna ich problemy, bolączki i potrafi je rozwiązywać!

 Dodamy otuchy,  wysłuchamy, wesprzemy, skontaktujemy z dostępnymi specjalistami i pomożemy rozwiązać problemy.

Zachęcamy do kontaktu !

 

 

Czytaj więcej o: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu uruchamia: „usługę – pomoc telefoniczną”, którą świadczyć będą pracownicy „Klubu Seniora”
Przejdź do - Logo%20plecak

WNIOSEK O PRZYZNANIE STYPENDIUM 2020/2021

13 sierpnia 2020

 Wnioski o przyznanie stypendium szkolnego wraz  z dokumentami należy złożyć w terminie od 1 do 15 września 2020 roku. W przypadku słuchaczy kolegiów nauczycielskich, nauczycielskich kolegiów języków obcych, kolegiów pracowników służb społecznych wnioski można złożyć w terminie od 1 września do dnia 15 października 2020 roku. Uczniów i słuchaczy szkół, w których zajęcia dydaktyczno-wychowawcze rozpoczynają się w pierwszym, powszednim dniu lutego – do dnia 15 lutego danego roku szkolnego.

 

Czytaj więcej o: WNIOSEK O PRZYZNANIE STYPENDIUM 2020/2021

REJESTR DANYCH KONTAKTOWYCH

17 lipca 2020

ŚWIADCZENIA "DOBRY START" - TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW

24 czerwca 2020

Dział Świadczeń Rodzinnych MOPS w Lublińcu informuje, iż od dnia 1 lipca 2020r. można składać wnioski o ustalenie prawa do świadczenia „Dobry Start” – tzw. „300+” na rok szkolny 2020/2021. Wnioski o przyznanie tego świadczenia można składać w wersji elektronicznej od 1 lipca (przez stronę empatia.mpips.gov.pl, przez bankowość elektroniczną oraz portal PUE ZUS), a od 1 sierpnia drogą tradycyjną bezpośrednio w urzędzie lub za pośrednictwem poczty. Wniosek można składać także po wakacjach, jednak nie później niż do 30 listopada.

Czytaj więcej o: ŚWIADCZENIA "DOBRY START" - TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW