MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LUBLIŃCUInstytucje

Gmina Lubliniec nie realizuje samorządowego programu Karty Dużej Rodziny. W przypadku ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny wykaz instytucji i podmiotów udzielających ulg i zniżek dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny z terenu tutejszej gminy można znaleźć na stronie: https://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/kdr.

Aktualnie w tym wykazie znajdują się następujące podmioty z terenu miasta Lubliniec:

Na terenie Lublińca następujące instytucji gminne realizują ulgi i zniżki w ramach powyższego programu dla rodzin wielodzietnych:

Ponadto na podstawie odrębnych przepisów posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą również skorzystać z następujących zniżek i ulg:

Gmina  Lubliniec nie realizuje ulg i zniżek w zakresie opłat komunalnych (woda, ścieki, wywóz śmieci).

 

Nie wszystkie jednostki i przedsiębiorcy oferujący zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny znajdują się jednak na powyższej liście (udostępnionej na stronie https://rodzina.gov.pl/, w zakładce „Duża Rodzina”), ponieważ nie zgłosili oficjalnie swojego udziału w jego realizacji. Dlatego też zachęca się do zaciągania informacji w każdym miejscu oferującym jakiekolwiek usługi, czy honoruje się w nim Kartę Dużej Rodziny.

Inne informacje o programach realizowanych dla rodzin na terenie województwa Śląskiego można znaleźć na stronie www.slaskiedlarodziny.pl.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-01-04
Data publikacji:2016-01-04
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:4878